Zpět na archiv

5P Jana Satrapy

Letos se koná již 17. ročník cykloturistické akce 5P Jana Satrapy pořádané při příležitosti 135. výročí narození pana Jana Satrapy seniora, 93. výročí narození pana Jana Satrapy juniora. Jejím hlavním posláním je připomenutí významného přínosu rodiny Satrapů ke zvýšení životní úrovně obyvatel regionu, stejně jako proslavení země v zahraničí. Význam 5P je v připomenutí pěti podniků, které Jan Satrapa založil. Kromě naší firmy ještě provozovny na masné a uzenářské výrobky:
1. Tecnocap s.r.o.
2. Masna Studená, a.s.,
3. Kostelecké uzeniny a.s.
4. Krahulík a.s. – Hodice
5. Krahulík – masozávod Krahulčí, a.s.
Trasa cykloturistické akce vede po všech pěti zmiňovaných podnicích. V rámci naší firmy se slaví již 79. výročí zahájení výroby kovových uzávěrů.
Akce se koná za každého počasí, startuje v sobotu 20.6.2015 v 8:00 hod. na parkovišti před branou naší společnosti. Vyhlášení akce je plánováno mezi 13:00 a 13:30 na parkovišti nádraží ČD v Kostelci, kde budou předány sponzorské dary a pořízeno skupinové foto.
Rozpis etap s plánkem a časovým harmonogramem, a další informace se dočtete na letácích na nástěnkách, nebo na stránkách obce Studená: (www.studena.cz).