Aktuality

- Rekordní výroba

Během včerejšího dne se podařilo překonat výrobní rekord! Denní maximum bylo opět posunuto. Vylepšili jsme tak své letošní maximum denní výroby vík typu twist off z 30. března 2017. Oproti nejlepšímu výsledku loňského roku (z 6. 5. 2016) je to zlepšení o 7% a oproti maximu roku 2014 je to dokonce zlepšení o 22%.

- Facebookový profil

Nově byl vytvořen facebookový profil společnosti. Snadno ho můžete najít přes uživatelské jméno: @@TecnocapSRO. Stránky můžete navštívit na fb.me/TecnocapSRO a poslat zprávu na m.me/TecnocapSRO.

- Pracovní jubilea

Kvartálně jsou vyhlašována pracovní jubilea. Během prvních tří měsíců oslavili svá pracovní jubilea ve firmě následující zaměstnanci. Všem moc gratulujeme!
Pracovní výročí

- Letní brigáda

Pro pokrytí zvýšené potřeby zaměstnanců během hlavní sezóny přijímáme pracovníky na letní brigádu. Zájemci se mohou hlásit na personálním oddělení u Ing. Chládka. Přednost dostávají rodinní příslušníci našich zaměstnanců.

- Zlatá medaile pro PrintabLED

Během veletrhu Metpack, který se uskutečnil v Essenu v termínu od 2. do 6. května, bylo uděleno významné ocenění italské firmě PrintabLED, která dodávala technologii nové dvoubarevné tiskárně instalované v našem závodě v minulém měsíci.

Firma PrintabLED byla oceněna zlatou medailí udělovanou zvláště inovativním projektům (METPACK Innovation Award 2017) za své vysoce výkonné vypalovací UV-LED systémy určené pro sektor lakovacích a tiskařských strojů.

- Audit BRC

Firma Tecnocap úspěšně prošla kontrolním auditem certifikace standardů bezpečnosti potravin BRC (British Retail Consortium), který probíhal ve firmě v termínu  24. a 25. dubna. Oceněn byl další posun oproti loňskému roku.

- Aktualizace politik

V sekci „Ke stažení“ byly aktualizované politiky a certifikáty.

- Jindřichohradecký půlmaraton 2017

Tecnocap bude opět partnerem druhého ročníku jindřichohradeckého půlmaratonu, který se uskuteční v sobotu 24. června 2017. Stejně jako vloni, i letos se závodu zúčastní generální ředitel firmy, Alfonso D´Agostino. To může být lákadlem pro naše zaměstnance, kterým uhradíme startovné, pokud se budou chtít závodu zúčastnit. Připraven je:

  • závod jednotlivců (21 km)
  • dvoučlenná štafeta (cca 10,5 + 10,5 km)
  • rodinný běh (cca 2,2 km)

Závod startuje v parku pod Gymnáziem Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec v 15:00 hod, kdy startuje hromadně všechny kategorie jednotlivců i štafety. V 15:30 potom odstartuje rodinný běh.
Termín přihlášek elektronické registrace je do středy 21. června 2017, nebo do naplnění kapacity závodu.
Startovní listina se vcelku rychle plní, proto se svou registrací neotálejte.
Registrace rodinného běhu se uskuteční až na místě.

- Kvalita závodního stravování

Vzhledem k častým podnětům ke kvalitě stravování v jídelně jsme otevřeli možnost připomínek, hodnocení a námětů ke zlepšením.
Na recepci je k dispozici formulář pro Vaše názory či připomínky, samozřejmě pozitivní i negativní. Buďte prosím co nejvíce konkrétní, tak abychom mohli následně učinit nějaké opatření.
Podle četnosti Vašich námětů, nejméně ale za každý měsíc, bude obsah projednán personálním ředitelem a provozovatelem závodního stravování, panem Březinou.
Odpovědi na nejčastější náměty poté naleznete na nástěnkách formou oznámení.

- Interní audity 2017

Zveřejněn byl harmonogram interních auditů pro rok 2017. V letošním roce budou audity vedeny dle nové verze normy – namísto normy ČSN EN ISO 9001:2009 audity provedeny podle normy ČSN EN ISO 9001:2016.

- Veselé Vánoce

Veselé Vánoce a hodně štěstí do nového roku přejeme všem našim zaměstnancům, jejich rodinným příslušníkům, stejně jako našim dodavatelům, odběratelům, i všem dalším klientům.

- Projekt Děti do bruslí

Firma Tecnocap je dlouhodobým podporovatelem projektu Děti do bruslí, kde se naučilo bruslit za rok 2016 téměř 1.400 dětí z Jihočeského kraje a Kraje Vysočina na 3 zimních stadionech – Soběslav, Telč a J. Hradec.
Do projektu se zapojily mateřské a základní školy z cca 30 měst a obcí. Spolek Děti do bruslí získal v říjnu 2016 záštitu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

- Vánoční večírek

V pátek 16. prosince 2016 se v jídelně v areálu firmy uskutečnil tradiční vánoční večírek. Kromě projevu generálního ředitele – opět částečně v češtině – se předávali výroční medaile zaměstnancům pracujícím ve firmě více než 30 let.
K tanci a poslechu hrála skupina Šmidlibojs a občerstvení zajistil připravený raut.

- Komplexní školení

Po loňské úspěšné prvotní organizaci komplexního školení se letos zorganizoval druhý ročník. Školení je určeno pro všechny zaměstnance, kteří dle svých profesních požadavků získají povinná i rozšiřující školení pro výkon své práce. Připraveno bylo školení bezpečnosti práce, požární připravenosti, managementu ochrany životního prostředí a poznatků z oblasti kvality a jakosti. Pro vybrané zaměstnance je připraveno roční školení vysokozdvižných vozíků.

- Nový objednávací elektronický systém

V závodní jídelně byl nainstalován nový objednávací elektronický systém.
Obědy budou od 5. září vydávány přes nastavené ověření – otiskem prstu, čipem nebo stávající docházkovou kartou. Výběr jídel bude probíhat přes objednávkový panel.

- Do práce na kole 2016

Projekt do práce na kole se změnil z původně ryze cyklistické soutěže na akci bezmotorovou. Zapojit se tedy mohli všichni, kteří se dopravují do zaměstnání či školy bezmotorově (cyklisti, koloběžkáři, běžci, chodci, bruslaři, vozíčkáři, atd.)
Nosnou myšlenkou projektu není pouze počet zdolaných kilometrů, ale udržitelnost městské dopravy a také zlepšování vztahů na pracovišti.
V letošním ročníku se zapojilo 10.800 lidí z 1.825 firem a institucí z více než 25 měst celé republiky. Ujelo a ušlo se rekordních 2,3 miliónu šetrných kilometrů.
Jednotlivá města si samy organizují své charitativní projekty. Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec připravil podporu pro nemocnou Nikolku Hořejší, osmileté holčičky z Horní Pěny, které vyšlapaných 50.000 Kč pomůže uhradit lázně a absolvovat speciální neurorehabilitační program.
V rámci Jindřichohradecka se zapojilo 266 účastníků ze 37 firem, kteří se spojili do 73 týmů a našlapali 46.402 kilometrů.
Uskutečnily se tradiční akce na triko, Veselá jarní cyklovyjížďka, a nechybělo ani slavnostní zakončení soutěže.

- Jindřichohradecký půlmaraton 2016

První ročník jindřichohradeckého půlmaratonu se uskutečnil 25. června 2016 za účasti generálního ředitele Tecnocapu Alfonso D´Agostino.
Podmínky byly vcelku extrémní, z původně velmi teplého letního počasí (32 stupňů celsia) se zhruba na 7. kilometru rozpršelo do přívalových dešťů a padaly také kroupy. V okolí sv. Barbory tekly po trase potoky vody, které znesnadňovaly jakýkoliv pohyb. Kroupy velikosti cca 2-3 cm téměř znemožnily předávku štafety v Ratiboři.
Těmto podmínkám čelilo 241 běžců jednotlivců a 46 dvoučlenných štafet.
Sami organizátoři vyslovili velkou poklonu a uznání všem běžcům, kteří závod dokončili v tak extrémním dešti.
Vítězem závodu se stal jindřichohradecký Michal Šimeček v čase 1:21:45. Nejlepší žena Petra Vymlátilová z Rungo.cz doběhla v čase 1:38:04. Nejlepší štafeta Tadeáš Vítek a Lukáš Háva z Počátek doběhla v čase 1:29:26.
A. D´Agostino doběhl na 15. místě ve své věkové kategorii, na 175. místě v absolutním hodnocení v čase 2:08:09

- Radouňská rally

Tento víkend se uskuteční další ročník Radouňské rallye, která jako v předešlých letech přinese dopravní omezení. S pořadateli jsme dohodli, že pro naše zaměstnance bude standardní příjezd/odjezd do areálu, ale pouze ve vyhrazeném čase.
Průběh rallye, tj. dopravní omezení:
Pátek, 24.6. – 20:00 – 02:00
Sobota, 25.6. – 8:45 – 17:00
Vyhrazený příjezd/odjezd pro zaměstnance je vždy 10 min před začátkem/po konci směny:
Pátek, 24.6. – 21:50 – 22:10
Sobota, 25.6. – 13:50 – 14:10
Nebude možné pouze jet směrem na Strmilov, ale na všechny ostatní směry ano – Budkov, Kunžak, Malý Ratmírov!

- Aktualizace certifikátů a politik

Na webových stránkách byly vyměněny certifikáty (BRC, ISO 9001, ISO 14001), hygienické politiky a desatera. Certifikáty jsou zveřejněny v sekci Ke stažení

- Re-certifikační audity

Úspěšně jsme absolvovali re-certifikační audit systémů kvality a ochrany životního prostředí
ISO 9001 a ISO 14001. I letos provedla recertifikační audit společnost Bureau Veritas.

- Návštěva velvyslance

Česko-italská obchodní komora připravuje pro své členy pravidelně návštěvy v provozech ostatních členů komory. Na začátek května byla naplánována exkurze v našem závodě. Bonusem byla návštěva velvyslance Italské republiky, se kterým nebylo původně počítáno a která celkovou návštěvu pozvedla samozřejmě ještě na vyšší úroveň.

Pro návštěvníky byla připravena exkurze závodem, průvodní slovo generálního ředitele a samozřejmě také občerstvení.

Na několik fotografií z této události se můžete podívat tady: Návštěva závodu_fotografie

- Audit BRC

Úspěšně proběhl audit BRC Packaging issue 5. V celkovém hodnocení jsme se udrželi v nejvyšší skupině s hodnocením AA, ačkoliv byly klasifikovány 4 minoritní neshody. Všechny neshody musí být v nejbližší době odstraněny.

- Zaměstnanci měsíce – únor 2016

Mezi zaměstnance měsíce za únor 2016 byli vybráni tito zaměstnanci:
Jiří Hanzalík – expedice Střížovice
Jaromír Uraj – Twist off
Miloslav Závodský – Twist off
Antonín Kopáček – Lakovna-tiskárna
Pavel muzikář – Nákup

- Zaměstnanci měsíce – leden 2016

Zaměstnanci měsíce ledna 2016 byli vyhlášeni:
Markéta Musilová – zahraniční obchod
Jaroslava Valdová – Twist off
Libor Čonka – Twist off
Anna Lyčková – Logistika
Helena Procházková – sklad vstupního materiálu

- Benefiční divadelní představení

Občanské sdružení Proutek organizuje pravidelně benefiční představení za účelem získání finančních prostředků na spolufinancování svého provozu. V letošním roce se uskuteční představení s Barborou Hrzánovou v divadelní hře „Každý den, šťastný den“ ve čtvrtek 11. února 2016 v KD Střelnice Jindřichův Hradec. Vstupenky jsou stále k zakoupení v pokladně KD Střelnice

- Zaměstnanci měsíce – prosinec 2015

Na základě vyjádření nadřízených pracovníků byli za pracovníky měsíce prosince 2015 vybráni následující zaměstnanci:
• Horymír Hanzal Lakovna – tiskárna
• Milan Pavouček Ekonomické oddělení
• Antonín Bejček ml. Sklad Jitka
• Ladislav Didek Sklad Střížovice
• Svatopluk Severin Hala Twist off
• Milan Švec Hala Twist off

- Zaměstnanci měsíce – listopad 2015

Na základě vyjádření nadřízených pracovníků byli za pracovníky měsíce listopadu 2015 vybráni následující zaměstnanci:
• David Doškář Lakovna – tiskárna
• Irena Novotná Kontrola kvality
• Iveta Budíčková Kontrola kvality
• Jan Kundrát Plánování
• Zdeněk Humel Nákup

- Kabelkový veletrh

Tecnocap se zapojil do druhého ročníku Kabelkového veletrhu – charitativní projektu, jehož cílem je sehnat prostředky na konkrétní projekty pro konkrétní jihočeské talentované děti, kterým zdravotní hendikep nebo sociální zázemí neumožňuje další rozvoj talentu.
Přípravy Kabelkového veletrhu Deníku vyrcholily v úterý 1. září 2015 v českobudějovickém IGY Centru. Pracovníci redakce Deníku, Městské charity České Budějovice i studentky střední školy obchodu, služeb a podnikání tady pod dohledem designérky Štěpánky Bendové aranžovaly na stoly i věšáky tisíce kabelek, kravat a šátků. Kabelek se nasbíralo přibližně šest tisíc, dále potom tři tisíce šátků a stejný počet kravat.
Prodejní akce se uskutečnila ve středu 2. září 2015 od 9 do 19 hodin. Kabelky byly k mání za 20, 50 a 100 korun. V nabídce bylo i několik extra kousků od známých osobností.
Finální výtěžek letošního Kabelkového veletrhu Deníku byl rekordní: 240 903 Kč.
Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili, za naši firmu hlavně paní Heleně Kašpárkové
a Haně Neufussové.
http://kabelkovyveletrh.cz/

- Rozhovor – Společenská odpovědnost

V jihočeském vydání Deníku vyšel dnes rozhovor s naším generálním ředitelem o společenské odpovědnosti firmy vzhledem k jejímu postavení významné firmy v regionu.
22_07_2015_Rozhovor_CSR

- 5P Jana Satrapy

Letos se koná již 17. ročník cykloturistické akce 5P Jana Satrapy pořádané při příležitosti 135. výročí narození pana Jana Satrapy seniora, 93. výročí narození pana Jana Satrapy juniora. Jejím hlavním posláním je připomenutí významného přínosu rodiny Satrapů ke zvýšení životní úrovně obyvatel regionu, stejně jako proslavení země v zahraničí. Význam 5P je v připomenutí pěti podniků, které Jan Satrapa založil. Kromě naší firmy ještě provozovny na masné a uzenářské výrobky:
1. Tecnocap s.r.o.
2. Masna Studená, a.s.,
3. Kostelecké uzeniny a.s.
4. Krahulík a.s. – Hodice
5. Krahulík – masozávod Krahulčí, a.s.
Trasa cykloturistické akce vede po všech pěti zmiňovaných podnicích. V rámci naší firmy se slaví již 79. výročí zahájení výroby kovových uzávěrů.
Akce se koná za každého počasí, startuje v sobotu 20.6.2015 v 8:00 hod. na parkovišti před branou naší společnosti. Vyhlášení akce je plánováno mezi 13:00 a 13:30 na parkovišti nádraží ČD v Kostelci, kde budou předány sponzorské dary a pořízeno skupinové foto.
Rozpis etap s plánkem a časovým harmonogramem, a další informace se dočtete na letácích na nástěnkách, nebo na stránkách obce Studená: (www.studena.cz).

- Cyklozaměstnavatel roku

V pátek 12. června 2015 proběhlo vyhlášení výsledků jindřichohradecké sekce celorepublikové akce Do práce na kole. Celkově byl jižpátý ročník celorepublikové soutěže rekordní: do klání se zapojilo 7 280 lidí z 1 156 firem a institucí v 24 českých a moravských městech.
Naše firma byla vyhlášena jindřichohradeckým cyklo-zaměstnavatelem roku: Diplom_2015
IMG_5559_1 IMG_5556_1 IMG_5573_1

- Dozorové audity
Ve firmě byly realizované dva dozorové audity kvality:BV_logo
dozorový audit QMS (Quality Management System) normy ISO 9001:2008 a
dozorový audit EMS (Environment Management System) normy ISO 14001:2004.
- Volná vstupenka na semifinále MS v hokeji

Jeden ze zaměstnanců, kteří byli ochotni pracovat v mimořádné směně ve státní svátek, byl vylosován a obdržel zdarma vstupenku na semifinále právě probíhajícího MS v hokeji včetně vstupu do VIP prostor O2 arény.

- Rekordní výroba

Dnes, 6. května 2015, jsme vyrobili rekordní počet vík typu Twist off, čímž se nám podařilo překonat dosavadní maximum z 16. září loňského roku.

- Test k informativní brožuře

Ze správných odpovědí odevzdaných testů k informativní brožuře pro zaměstnance vylosoval generální ředitel deset zaměstnanců, kteří budou odměněni poukazem do lékárny v hodnotě 500,-Kč.

- Audit BRC

Ve dnech 28. a 29. dubna byl realizován audit BRC, pod vedením auditorky Bureau Veritas – paní Marií Sosne Gazdag z Maďarska,  s velmi úspěšným výsledkem! Certifikace BRC je pro firmu důležitá z důvodu umožnění spolupracovat s velkými zákazníky, nadnárodními korporacemi.

- Hand sanitizer

Na každém vstupu do výroby byly naistalovány tzv. hand sanitizery – zásobníky s antibakteriálním čistícím gelem, který slouží k  mytí rukou. Tento krok vede ke zvýšení hygieny a bezpečnosti produktu.

- Kurz italštiny

Otevřen nový kurz italštiny pro začátečníky pro naše zaměstnance.

- Třídění odpadu

Ve firmě byla zřízena nová sběrná místa pro třídění odpadu. Tento krok je dalším posunem v oblasti třídění odpadu a přístupu k environmentální politice.

- Podpora Proutku

Zapojení pracantů občanského sdružení Proutek do drobných údržbových a úklidových prací v areálu firmy.                             Proutek-logo

- Informativní brožura pro zaměstnance

Zaměstnancům byla distribuována informativní brožura, která je důležitou součástí školicího programu. Brožura obsahuje všechny potřebné informace, od informací o skupině, výrobní portfolio přes třídění odpadu, únikové východy, telefonní seznam, atd.

- Přípravy na audit BRC

ve spolupráci s externí auditorkou byla provedena technická inspekce, jakožto první krok v přípravách na audit certifikace BRC.

- Parkoviště

Dokončena úprava plochy určené k parkování vozidel zaměstnanců naší firmy – původně travnatý prostor vedle restaurace. Zpevněním a zkvalitnění tohoto místa bylo vybudováno 21 parkovacích míst.

- Vánoční večírek

Společná oslava všech zaměstnanců, neboť pouze díky kolektivní práci můžeme uplynulý rok hodnotit jako úspěšný a dále v budoucnu dosahovat velkých výsledků.
Vánoční večírek

- Audit SMETA

9. a 10. října 2014 byla naše firma úspěšně prověřena auditorem firmy Bureau Veritas v otázkách etických požadavků. Během dvoudenního auditu byla kontrolována jak dokumentace, tak byly realizovány avizované rozhovory s náhodně vybranými pracovníky.
Nebyla shledána žádná neshoda s normou SMETA, vymezena byla pouze doporučení. Nápravná opatření budou realizovat odpovědní pracovníci v co nejkratší době.
Všechna přijatá opatření by měla vést ke zvýšení bezpečnosti práce, zlepšení pracovního prostředí, zlepšení přístupu k životnímu prostředí, stejně jako potvrzení zásad etického obchodování.

- Rekordní výroba

Dnes jsme dosáhli rekordní výroby vík typu twist off, čímž se nám podařilo překonat dosavadní maximum ze dne 17. července tohoto roku.

- Čekání na miliardu

Byla vyhlášena interní soutěž nejpřesnější tip, kdy dojde k překročení hranice jedné miliardy vyrobených vík twist off v našem závodě v roce 2014.

- 5P Jana Satrapy

Konání 16. ročníku cykloturistické akce 5P Jana Satrapy, která je pořádána při příležitosti 134. výročí narození pana Jana Satrapy seniora, 92. výročí narození pana Jana Satrapy juniora a jejím hlavním posláním je připomenutí významného přínosu rodiny Satrapů ke zvýšení životní úrovně obyvatel regionu, stejně jako proslavení země v zahraničí.  Význam 5P je v připomenutí pěti podniků, které Jan Satrapa založil. Vedle naší firmy se jedná o provozovnu na masné a uzenářské výrobky ve Studené, v Kostelci u Jihlavy, v Hodicích a v Krahulčí. V rámci naší firmy se slaví již 78. výročí zahájení výroby kovových uzávěrů. Trasa cykloturistické akce vede po všech pěti zmiňovaných podnicích.

- Velikonoce

Stejně jako v loňském roce, tak i letos, jsme pro každého zaměstnance připravili drobný dárek k oslavě velikonočních svátků. Dárky byly vyrobeny klienty občanského sdružení Proutek, v chráněných dílnách v Plasné u Kardašovy Řečice. Prostřednictvím chráněných dílen a chráněného bydlení pomáhá Proutek lidem s postižením žít plnohodnotný život uprostřed běžné společnosti

- Nové číslo firemního časopisu

Deváté vydání firemního časopisu bylo právě vydáno. Jeho kompletní podobu můžete najít v sekci „Ke stažení“.

9. číslo

 

- Příprava nového firemního časopisu

Na začátek prosince 2013 pro Vás chystáme nové číslo firemního časopisu. Obsahovat bude rozhovor s jedním ze zaměstnanců naší firmy, který dosahuje velkých sportovní úspěchů, představeny nám budou miminka zaměstnanců, kteří se narodili v období od roku 2011. Pokračuje také seriál týkající se historie firmy.

- Akce cihla – vyhodnocení

Desátý ročník jihočeské části začal 17.6.2013 v Českých Budějovicích a končil 14.7.2013 v Jindřichově Hradci a v Hluboké nad Vltavou. Během 33 dní se vybralo 54.309,- Kč. Po odečtení nákladů a přidání příspěvku partnerů je celkový výtěžek akce 214.149,- Kč. Výtěžek akce umožní rekonstrukci komína na statku v Plasné u Kardašovy Řečice.
Ředitelka občanského sdružení Proutek paní Kamila Tomšíková v oficiální tiskové zprávě k proběhlé akci uvedla:
„Prodali jsme celkem 355 cihel za 100,- Kč, 294 cihliček za 50,- Kč a 4.109,- Kč jsme získali na darech. Velmi si vážíme podpory všech, ale letos také dobrovolníků z řad zaměstnanců firem Česká spořitelna Jindřichův Hradec a Tecnocap Střížovice. Pomohlo nám tak 14 manažerů, které zaměstnavatelé uvolnili na celkem 7 dní práce na stánku.“
Pro větší motivovanost zaměstnanců Tecnocapu, kteří se zúčastnili akce Cihla byla vyhlášena interní soutěž, spočívající v maximální částce utržené za celodenní prodej. Vítězi této soutěže jsou Dagmar Kalinová a David Sváček, kterým tímto ještě jednou gratulujeme.
Úterý 9. 7. :  K. Zdeňková, D. Sidorová: 1.670 Kč
Středa 10. 7. : H. Beranová, H. Beranová: 3.040 Kč
Čtvrtek 11. 7. :  D. Kalinová, D. Sváček: 4.040 Kč

- Nové číslo firemního časopisu

Právě bylo vydáno osmé číslo firemního časopisu.
Přináší informace o dni otevřených dveří,  který se uskutečnil 19. prosince 2012, o Akci cihla nebo o předávání velikonočních dárků našim zaměstnancům. Tradiční rubrikami zůstávají Rozhovor s novými zaměstnanci a Historie závodu, jehož přinášíme další část, tentokrát roky 1956-1960. Představena byla v časopise také výroba a historie majonézy a tradice neapolské kávy.
Nové číslo časopisu můžete nalézt v sekci „Ke stažení“.
8. číslo

- Akce cihla

Tecnocap se stal pro rok 2013 hrdým podporovatelem Akce cihla, do které se zapojil prostřednictvím Proutku – regionálního partnera pro jižní Čechy od roku 2004.
Princip celého projektu spočívá v prodeji šamotových cihel kolemjdoucím, kteří si za 100 Kč koupí cihličku, podle své fantazie jí popíší, pomalují, či na ní napíší nějaké přání a přidají svou cihlu do symbolické zdi, která v prodejním místě vyrůstá. Tyto veselé zdi jsou symbolem budování nového domova a podpory samostatnosti lidí s mentálním postižením.
V Jindřichově Hradci se akce koná od 2. do 14. července 2013 v parčíku u zámku před restaurací Bílá paní vždy od 10 do 17 hodin. Z důvodu uzavření zámku se v pondělí 8. července neprodává.

 

- Velikonoční dárky

Všem zaměstnancům byly předány velikonoční dárky vyrobené klienty občanského sdružení Proutek.
Každý pracovník byl obdarován krabičkou s logem Tecnocap, ve které našel dekorativní předměty s velikonoční tématikou připrané klienty občanského sdružení Proutek. Jednalo se o skleněné, ručně malovaný svícen s čajovou svíčkou, ručně malované dřevěné velikonoční zapichovátko na špejli a ručně vyrobené mýdlo.
Věříme, že se všem dárky líbily a že obdarovaní ocenili zejména dobrou myšlenku pomoci.
IMG_4586_sm

- Den otevřených dveří

Firma otevřela 19. prosince brány závodu a pozvala na prohlídku zaměstnance současné i bývalé, včetně jejich rodinných příslušníků.

- Sedmé číslo firemního časopisu

Právě bylo vydáno sedmé číslo firemního časopisu. Ve vánočním čísle jsme se věnovali přiblížení betlémských tradic v Neapoli a popisu vánočního času na Ukrajině. Prostor dostal nový koncept interní a externí komunikace ve skupině, fotbalový zápas mezi italskými a českými zaměstnanci Tecnocapu a jiná témata. Časopis si můžete otevřít v sekci „Ke stažení“.
7. číslo

 

- Fotbalový zápas zaměstnanců Tecnocapu

Na fotbalovém hřišti v Kunžaku se odehrálo fotbalové utkání mezi zaměstnanci
naší firmy (Tecnocap s. r. o.)  a naší mateřské společnosti (Tecnocap S. p. A).
Podrobnější reportáž z tohoto utkání naleznete v  šestém čísle našeho podnikového časopisu, které je k dispozici v sekci „Ke stažení“.
fotbal_05 fotbal_06 fotbal_01

- Nové číslo firemního časopisu

Bylo vydáno šesté číslo firemního časopisu.
Jeho kompletní podobu naleznete v sekci „Ke stažení“.

6. číslo