Kosmetika

Do odvětví kosmetiky se Tecnocap pustil díky akvizici z března 2006, kdy do Skupiny Tecnocap přibyl Penn Wheeling Closure, přední americký výrobce obalů na potraviny se specializací delší než 135 let také v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. V průběhu let, díky oddanosti Tecnocapu kosmetickému odvětví získala víka výrazný, atraktivnější vzhled, tedy přidanou hodnotu konečného produktu.
Na poli krásy a zdraví zaujme pozornost zákazníků výrobky slibující zázraky ve zdraví, vitalitě a omlazení. Už vzhled a celkový dojem z balení musí sdělit myšlenku důvěryhodnosti a nevyvratitelné kvality samotného produktu. Balení prodává výrobek a otevírá dveře vedoucí do světa krásy.

Unishell
Tecnocap_Perforated_2Víko navržené k zatraktivnění samotného výrobku. Závity víčka jsou ukryty vevnitř a navenek se prezentuje elegantní a hladkou vnější stranou.

 

 

 

 

Bella cap
Tecnocap_bella_3_JarsVíčko Bella bylo vytvořeno speciálně pro kosmetický průmysl. Jedná se o hladké, elegantní a stylové víčko zobrazující závan propracovanosti a úrovně.
Vyrábí se jak v kovové, tak hliníkové variantě.

 

 

 

 

Kovové CT
Tecnocap_Pharma_Metal_2CT víka nabízejí tradiční design ručně uzavíraných vík charakterizovaných jako „staromódní styl“.

 

 

 

 

Hliníkové CT
Tecnocap_Aluminium_LithographHliníková CT víka jsou používána pro své antikorozní (nereznoucí) vlastnosti a pro organicky-estetický vzhled typický pro přírodní kosmetiku.

 

 

 

 

Saf-Lok
Tecnocap_Saf-Lok_1Tato víka byla navržena v souladu s legislativními požadavky za účelem ochrany dětí proti možným rizikům plynoucích z uzavírání zboží s možným obsahem škodlivých látek.
Vnitřní část víka tvoří kovová část překrytá plastovým obalem. Kovová část může být opatřena potiskem či průlisem.

 

 

 

 

Plechovky
Plechovky jsou vyráběny ze dvou oddělených částí – vnitřní a vnější. Vnitřní část může být vybavena vyjímatelnou vystýlkou, která zajišťuje čerstvost náplně. Vnější část může být upravena dle přání zákazníka stejně jako hliníková víka (zbarvení, potisk, průlisy, atd.)
Tento výrobek má vysoký potenciál v šíři použití – Tecnocap se specializuje na kosmetické krémy, pleťová mléka, balzámy na rty a vazelíny.